Nyckelring Plåtskylt Home Sweet Home

Nostalgisk nyckelring med retromotiv.Varje nyckelring är gjord av massivt rostfritt stål för att klara vardagens slitage. Olika fram och baksida. Mått 4 cm i di




Nostalgisk nyckelring med retromotiv.

Varje nyckelring är gjord av massivt rostfritt stål för att klara vardagens slitage. Olika fram och baksida. Mått 4 cm i diameter. De är tillräckligt små för att passa i fickan och tillräckligt stora för att ge utrymme för de vackra designerna. Trycket appliceras på stålet i levande färger och förseglas sedan med epoxiharts för att säkerställa en vacker glans. Nyckelringen är ordentligt fäst med en dubbel ring i hängaren.


Relaterade produkter

KlaraForm webbutik, köks/diversehandel sedan 18 år tillbaka. Här hittar du det allra bästa till hemmet, bakning, kalas och andra festligheter. Vi var tidiga, om inte först i Sverige med att sälja skojiga pepparkaksformar, snygga muffins/cupcakeformar, randiga papperssugrör som är av toppkvalité.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev
Payment with Visa Payment with Mastercard Payment with Klarna Payment with Swish

© 2023 KlaraForm Powered by Quickbutik