Bomullssnöre röd/vit 100 m

Tvåfärgat bomullssnöre i rött och vitt. Med snöre kan du slå in fina paket som kommer bli mycket uppskattade av mottagaren. Häng även på en hängetikett där du s


 


Tvåfärgat bomullssnöre i rött och vitt. Med snöre kan du slå in fina paket som kommer bli mycket uppskattade av mottagaren. Häng även på en hängetikett där du skriver ett vackert meddelande för en personlig touch på paketet. Det fina bomullssnöret går även att använda till pyssel eller till när du sätter ihop buketter med blommor. Användningsområdena för vad du kan göra med en bit bomullssnöre är oändliga! 

Pris per styck

Rött och vitt bomullssnöre.

100 meter snöre. 2 mm.

Storlek på rullen: höjd ca 10 cm, ca 6 cm i diameter.



Relaterade produkter

KlaraForm webbutik, köks/diversehandel sedan 18 år tillbaka. Med lager i hjärtat av Dalarna. Här hittar du det allra bästa till hemmet, bakning, kalas och andra festligheter. Vi var tidiga, om inte först i Sverige med att sälja skojiga pepparkaksformar, snygga muffins/cupcakeformar, randiga papperssugrör som är av toppkvalité.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev
Payment with Visa Payment with Mastercard Payment with Klarna Payment with Swish

© 2023 KlaraForm